Het Urker Zalmhuys is in 2002 opgericht, maar bouwt voort op ervaring en kennis die in de loop der generaties is opgebouwd. Verwerking van vis is een ambacht dat gekoesterd wordt. Die ervaring wordt gecombineerd met de modernste productietechnieken. Het Urker Zalmhuys is daarbij ook voortdurend bezig met het doorvoeren van innovaties om het verwerkingsproces te verbeteren en optimaliseren. Het uiteindelijke doel is om een kwalitatief hoogwaardig product te leveren. Kwaliteit staat bij Het Urker Zalmhuys altijd voorop en met zorg wordt aan het visproduct gewerkt.

Iedere klant is voor Het Urker Zalmhuys belangrijk en door de flexibiliteit kan aan de wensen tegemoet worden gekomen. Stiptheid, maatwerk, kwaliteit leveren en afspraken nakomen zijn een vanzelfsprekendheid.

Deze kenmerken hebben eraan bijgedragen dat Het Urker Zalmhuys in hoog tempo is uitgegroeid tot een gerenommeerde leverancier van verse en gerookte zalm van hoogwaardige kwaliteit en met een unieke, kenmerkende smaak.

TEAM MEMBERS

Diederik van Spronsen
Managing Director

+31 (0)6 10147361
diederik@heturkerzalmhuys.nl

Harm ten Napel
Managing Director

+31 (0)6 51515621
harm@heturkerzalmhuys.nl

Lianne Post
Sales

+31 (0)6 46120874
lianne@heturkerzalmhuys.nl

Jacob Ras
Sales

+31 (0)6 30079986
jacob@heturkerzalmhuys.nl

Wypke Metz
SALES

+31 (0)6 34229996
wypke@heturkerzalmhuys.nl

Jan Wakker
SALES

+31 (0)6 57435596
jan@heturkerzalmhuys.nl

Meindert Visser
Sales

+31 (0)6 20485839
m.visser@heturkerzalmhuys.nl

Albert Post
Logistics

+31 (0)6 23556407
albert@heturkerzalmhuys.nl